Год Полезных Дел Для Малой Родины

#ГодПолезныхДелДляМалойРодины
Берҙәмлектә көс – ауыл халҡы берҙәмлеген,ихласлығын,әүҙемлеген эшкә егеп ошо көндәрҙә аҙыҡ – түлек,көнкүреш кәрәк яраҡтарынан тыш махсус хәрби операцияла ҡатнашыусы егеттәребеҙгә күңел йылыһын,изге ниәт менән доғалар менән һәр йыртышты нығытты. Өс көн дауамында үрелгән япма тейешле урынын табыр.
Ауылдаштарға,ошо япмаға күҙ нурын,күңел йылыһын,йыртышлыҡ тауар алып килеп,өй мәшәҡәттәрен ситкә ҡуйып,илһөйәрлек рухы менән эшләүсе ҡатын – ҡыҙҙарыбыҙға оло рәхмәтебеҙҙе еткерәбеҙ.Һеҙгә һаулыҡ һәм донъя тынысығы теләйбеҙ!